Bazár - Euro-50TE CASH eKasa

11060

Nový produkt

Zariadenie je bez CHDU, ktoré je potrebné dokúpiť. 

Veľmi zachovaná pokladňa, s minimálnymi známkami používania vhodná do každej prevádzky. Spoľahlivá tlač dokladov a plynulý výkon táto pokladňa zabezpečuje aj napriek tomu, že v minulosti už bola používaná.

Viac detailov

80,00 €bez DPH
80,00 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Mobilná registračná pokladňa je malá, prenosná a určená nielen na mobilný predaj (stánkový predaj). Je vhodná pre menšie prevádzky.

Cenovo dostupná, mobilná fiškálna pokladnica slúži na evidenciu tržieb a úhradu faktúr. Je určená pre podnikateľov, ktorí pracujú max s 10 položkami, alebo pravidelne evidujú úhrady faktúr prostredníctvom ERP. 

Moderný a ergonomický dizajn pokladnice EURO-50 CASH Vám zaručí rýchle účtovanie a dokonalé zladenie s vašou prevádzkou. Pokladnica je prenosná a špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke. 

Jednoduchá evidencia úhrady faktúr
JEDNODUCHÁ EVIDENCIA ÚHRADY FAKTÚR
Pokladnica Euro-50 Cash je tým najvýhodnejším riešením pre podnikateľov, ktorí sú povinní evidovať úhrady faktúr na elektronickej registračnej pokladnici. Umožňuje evidenciu úhrady faktúr z PC. Pokladnica spĺňa všetky požiadavky zákona č.289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov.
Klávesnica s veľkými klávesami odolná voči nečistotám a vode
KLÁVESNICA S VEĽKÝMI KLÁVESAMI ODOLNÁ VOČI NEČISTOTÁM A VODE
Menej nečistôt medzi klávesami a jednoduchšia údržba klávesnice sú dôležitými vlastnosťami tejto prenosnej registračnej pokladnice, ktoré vám uľahčia prácu v teréne ako aj jej celkovú údržbu.
Zaručený komfort
ZARUČENÝ KOMFORT
Programovanie registračnej pokladnice prostredníctvom intuitívneho menu umožňuje jednoduché ovládanie pokladnice, ale aj rýchle zaškolenie nového personálu. Editovanie textov je rýchle a pohodlné, čo oceníte hlavne pri úhrade faktúr v hotovosti.
Dvojriadkový displej účtujúceho
DVOJRIADKOVÝ DISPLEJ ÚČTUJÚCEHO
Dvojriadkový displej pre účtujúceho umožňuje zobrazovať názov tovaru a jeho hodnotu, čím máte lepší prehľad o aktuálne účtujúcej položke.
Zákaznícky displej s veľkými číslicami
ZÁKAZNÍCKY DISPLEJ S VEĽKÝMI ČÍSLICAMI
Na svoje malé rozmery sa pokladnica Euro-50 Cash vyznačuje skutočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice zobrazované na displeji dostatočné veľké a dobre čitateľné.
Nezávislosť a flexibilita
NEZÁVISLOSŤ A FLEXIBILITA
Jednoducho vymeniteľná, nabíjateľná batéria s výdržou až 12 hodín nepretržitého účtovania Vám aj po výpadku elektrickej energie umožní pokračovať v práci celé hodiny. S Euro-50 Cash sa stanete skutočne mobilným a nezávislým od elektrickej siete.
SD karta
SD KARTA
Pre dočasné zálohovanie elektronického žurnálu môžete použiť pamäťovú SD kartu ako aj pre import a export tovarových položiek. Prístup k pamäťovej SD karte je naozaj jednoduchý a rýchly.
Pohodlný Drop-In systém
POHODLNÝ DROP-IN SYSTÉM
Moderný drop-in systém vyznačujúci sa jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky zvyšuje pohotovosť a znižuje prestoje pri účtovaní.
Odolná voči otrasom
ODOLNÁ VOČI OTRASOM
Pokladnica Euro-50 Cash je stvorená pre používanie v náročnejších prevádzkových podmienkach, preto je nevyhnutná aj jej odolnosť voči otrasom, ktorými je počas užívania vystavovaná.
Spoľahlivá termo tlačiareň
SPOĽAHLIVÁ TERMO TLAČIAREŇ
Termo (tepelná) tlač je rýchlejšia, tichšia, spoľahlivejšia a lacnejšia ako ihličková (maticová). Má až 25-násobne dlhšiu životnosť ako ihličková tlačiareň, čo predstavuje približne 25 miliónov vytlačených riadkov. Rýchlosť termo tlače je až 4-krát vyššia ako u ihličkových tlačiarní. Nemenej dôležitým faktorom sú náklady. U termo tlačiarní nepotrebujete farbiace kazety, ktoré výrazne predražujú ihličkovú tlač a navyše spôsobujú aj častejšie poruchy. 
 
Vlastnosti
Počet položiek (PLU) 10
Veľkosť prevádzky malá prevádzka
Typ prevádzky kaderníctvo
Počet znakov v názve PLU 24
Horné textové logo 9 riadkov
Počet znakov v riadku loga 24
Pamäťová karta áno (nie je súčasťou balenia)
Elektronický žurnál áno
Rozmery (Š x V x H) 140 x 90 x 217 mm
Hmotnosť 0,65 kg
Šírka pásky 57 mm
Maximálny návin pásky 45 mm
Počet pokladníkov 2
Akumulátor áno
Rýchlosť tlače 12 riadkov / s
Pripojiteľnosť na internet WiFi
Napájanie Adaptér 100-240 V / 12 DC, 1A
Komunikačné rozhranie USB rozhranie 1x
Tlačiareň tepelná tlačiareň Seiko LTPZ-246
Farba biela
Podpora SD karty pre aktiváciu elektronického žurnálu áno
Spotreba energie max. 10 W
Displej účtujúceho 10-miestny bez podsvietenia
Klávesnica neprogramovateľná 30 klávesov
Pripojiteľnosť komunikácia s PC áno
Voliteľné príslušenstvo kábel do autozapaľovača 12V

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu