Euro-80B eKasa

Nový produkt

Registrační pokladna pro EET EURO 80 B. Revoluční pokladna s odolnou silikonovou klávesnicí , která díky svému kompaktnímu řešení zamezí přístupu jakémukoliv prachu a nečistotám.
Nízká spotřeba a vysoký výkon , rychlá dvoupalcová tiskárna s jednoduchou výměnou pásky.
Jako všechny pokladny od společnosti Elcom Prešov splňuje požadavky zákona o Evidenci tržeb č. 112/2016 Sb..

Viac detailov

558,00 €s DPH
465,00 € bez DPH

Na objednávku

- +

 
Detaily

MODERNÍ, DYNAMICKÝ DESIGN


Čisté linie a dynamický tvar dělají z této pokladny výjimečně přitažlivé zařízení. Kvalitní použité materiály jsou zárukou dlouhé trvanlivosti, pevnosti a odolnosti.

 

 

VELKÁ SILIKONOVÁ KLÁVESNICE


Odolná silikonová klávesnice s 35 klávesami významně přispěje k dlouhé životnosti pokladny. Díky svému kompaktnímu řešení zamezí přístupu jakékoliv nečistoty či prachu do pokladny a tím napomáhá plynulé a nepřetržitém provozu. Klávesnice však nejsou jen praktické, ale díky svému designu a povrchové úpravě jsou příjemné i pro oko a na dotek.

NÍZKÁ SPOTŘEBA VYSOKÝ VÝKON


Díky vynikajícímu technickému provedení má pokladna Euro 80 při stejném výkonu až několikanásobně nižší spotřebu elektrické energie než běžný počítač nebo jiné pokladny zařízení.

DVOUPALCOVÁ TERMOTISKÁRNA


Ještě rychlejší, tišší a spolehlivější tisk účtenek, než na jakou jste byli dosud zvyklí. Dvoupalcová termotiskárna s jednoduchým drop-in systémem výměny pásky napomůže k rychlejšímu vybavení zákazníka a efektivnějšímu procesu účtování.

KOMUNIKACE PROSTŘEDNICTVÍM USB, OTG, WIFI A LAN


Pokladna Euro 80 nabízí širokou škálu možností komunikace se vzdálenými zařízeními. 1x USB (host), 1x USB (OTG), či možnost připojení na internet prostřednictvím Wifi a LAN zjednoduší prodávajícímu přesun dat ze zařízení či do něj. Zařízení navíc disponuje více porty pro připojení externích zařízení, peněžních zásuvek a podobně.

 

 

 
Vlastnosti
Počet položiek (PLU) 2000 - 10 000
Veľkosť prevádzky stredná prevádzka
Typ prevádzky kaviareň
Pamäťová karta áno
Elektronický žurnál áno
Rozmery (Š x V x H) 140 x 90 x 217 mm
Hmotnosť 0,65 kg
Šírka pásky 57 mm
Maximálny návin pásky 40 mm
Komunikačné rozhranie Ethernet / WiFi / LAN
Akumulátor 4000 mAh | 7,4 V

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu