ELCOM Bravo

2001

Nový produkt

Profesionálne POS riešenie vo veľkosti 15,6" a plne dotykovou obrazovkou zabelené všetko v ALL-IN-ONE riešení šetrí miesto na každej prevádzke.

Ak hľadáte vysoko-výkonné zariadenie, ktoré vám a vašim zamestnancom uľahčí každodennú prácu, a to všetko za vynikajúcu cenu tak sa určite rozhodnete pre Bravo.

Viac detailov

670,80 €s DPH
559,00 € bez DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

vymena_pasky_150.pngPOHODLNÉ OVLÁDANIE DOTYKOM

Vďaka rezistívnej dotykovej obrazovke je možné zariadenie ovládať aj akýmkoľvek predmetom bez obavy z poškriabania displeja. Obrazovka s uhlopriečkou 15,6“ je dostatočne veľká na zobrazenie všetkých predajných informácií naraz. V prípade potreby je možné zariadenie rozšíriť aj o zákaznícky displej alebo plnohodnotnú obrazovku, ktorú môžete využívať aj na marketingové účely.


citatelny_display_150.pngPRAKTICKÉ POLOHOVANIE

Nastaviteľný uhol sklonu zvýrazňuje flexibilitu zariadenia pre jeho obsluhu. Výsledkom je ergonómia a pohodlné ovládanie aj pri rôznych výškach predajných pultov.sd_karta.png

ŠIROKÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA EXTERNÝCH ZARIADENÍ

Pokladničný systém ponúka možnosť pripojenia externých zariadení podľa konkrétnych potrieb prevádzky. K dispozícii je množstvo portov, ku ktorým je možné pripojiť skener čiarových kódov, digitálne váhy, pokladničnú zásuvku, externý displej, klávesnicu, platobný terminál, USB WiFi modul alebo čítačku kariet. Prístup ku všetkým portom zariadenia je mimoriadne rýchly a jednoduchý.


siroke_moznosti_pripojenia_150.pngVYSOKÝ VÝKON, NÍZKA SPOTREBA

Dostatočný výpočtový výkon zariadenia zabezpečuje moderný štvorjadrový procesor Intel pri zachovaní maximálnej energetickej účinnosti. Bravo spotrebuje desaťnásobne menej elektrickej energie než štandardný počítač.
 
Vlastnosti
Veľkosť prevádzky veľká prevádzka
Typ prevádzky reštaurácia
Rozmery (Š x V x H) 320 x 350 x 250 mm
Hmotnosť 8,5 kg
Typ displeja dotykový
Rozlíšenie 1366 x 768 px
Uhlopriečka 15.6" TFT LCD
CPU Intel Celeron J1900 1.99 GHz (Quad Core)
RAM DDR3L 4 GB (až do 8 GB - voliteľné)
HDD 320 GB (2,5" SATA)
USB 6x (2x interné + 4x externé)
Kompatibilita s OS Windows 7/8 x86/x64, Windows 10

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu