Uniq PC 150

2002

Nový produkt

Uniq PC je naozaj unikátne POS riešenie vo veľkosti 15,6" a plne dotykovou obrazovkou zabelené všetko v ALL-IN-ONE riešení.

Najšpičkovejšie zariadenie na trhu ponúka najvyššiu oddolnosť na trhu a najlepší dostupný výkon. Široké možnosti uchytenia, nulová hlučnosť a pasívne chladenie z neho robia POS riešenie pre najvyššiu záťaž a najnáročnejšie podmienky.

Viac detailov

893,40 €s DPH
744,50 € bez DPH

- +

 
Detaily

uniq-popis-1.pngUNIKÁTNE PASÍVNE CHLADENIE

Jedinečnou vlastnosťou Uniq PC je aj pasívne chladenie. Vďaka uzavretému systému bez otvorov, rotujúcich a pohybujúcich sa častí je prevádzka panela úplne tichá a miera poruchovosti sa blíži k nule. Uniq PC je vysoko spoľahlivý a v porovnaní s bežnými PC systémami významne zvyšuje bezpečnosť a stabilnosť prevádzky.


uniq-popis-2.pngDOTYKOVÉ OVLÁDANIE

Uniq PC 150 je panelový počítač 2. generácie s 15“ LCD monitorom a dotykovou technológiou Touch Lens. V originálnom dizajne sa ukrýva jedno z najtenších all-in-one riešení. Nový displej poskytuje jasnejší obraz vďaka vyššej svietivosti a LED podsvieteniu. To umožňuje výbornú čitateľnosť aj v prostredí s ostrým slnečným svitom alebo silným umelým osvetlením.bravo_03.png

KVALITNÝ VYSOKO VÝKONNÝ PROCESOR

Procesor Intel Quad-Core ponúka bezkonkurenčnú kombináciu minimálnej spotreby a vysokého výkonu. Tento dvojjadrový procesor je kompatibilný s operačnými systémami Windows XP, XP Embedded, 7 alebo Linux.


uniq-popis-3.pngJEDINEČNÁ VLASTNOSŤ OCHRANY IP65/54

Jedinečný vodeodolný a prachuvzdorný systém IP65 pre predný panel a IP54 pre celé zariadenie umožňuje využitie Uniq PC v rôznych prostrediach. Antibakteriálna úprava povrchu (voliteľná) dovoľuje čistenie Uniq PC detergentmi.uniq-popis-4.png

ODOLNÝ DISPLEJ S POUŽITÍM NAJNOVŠEJ VANDALPROOF TECHNOLÓGIE

Voliteľná vandalproof technológia zabraňuje poškriabaniu displeja využitím zabudovaného špeciálne tvrdeného skla. Okraje panela sú chránené gumou, čo pomohlo vylepšiť jeho odolnosť voči otrasom, nárazom a poškriabaniu. Odolná hliníková konštrukcia umožňuje aj menej šetrné zaobchádzanie s Uniq PC.


uniq-popis-5.pngRÔZNE MOŽNOSTI PRIPOJENIA

Uniq PC je flexibilný systém so širokou paletou možností pripojenia príslušenstva a externých zariadení. Tie môžu byť pripojené priamo k Uniq PC alebo prostredníctvom port replikátora, ktorý umožňuje diskrétne uloženie káblov. Výber replikátora závisí len od vaších požiadaviek a potrieb.uniq-popis-6.png

FLEXIBILITA V ZÁLOHOVANÍ DÁT

Variabilita hardvérového dizajnu Uniq PC umožňuje zákazníkom vybrať si najvhodnejší spôsob zálohovania dát prostredníctvom štandardného S-ATA pevného disku, alebo prostredníctvom SSD (Solid State Disk – voliteľné).


uniq-popis-7.pngMOŽNOSTI UCHYTENIA

Uniq PC je možné jednoducho uchytiť kdekoľvek podľa vašich požiadaviek prostredníctvom atraktívnych nastaviteľných stojanov. Ponúkame možnosť výberu z viacerých typov stojanov pre umiestnenie Uniq PC na stôl či stenu ale aj štandardné a kompatibilné VESA uchytenie.uniq-popis-8.png

ZÍSKAJTE PRIESTOR S NOVÝM REVOLUČNÝM UCHYTENÍM UNIQ PC

Vďaka kompaktnému uchyteniu Tube holder alebo Tube Top holder a revolučnému dizajnu Uniq PC, získate väčší priestor a lepšiu ergonómiu vášho pracovného prostredia. Moderný a nastaviteľný stojan umožní prispôsobiť umiestnenie Uniq PC podľa vašich požiadaviek.


uniq-popis-9.pngEKOLOGICKÉ RIEŠENIE

Zásady ochrany životného prostredia sú súčasťou našich technologických postupov pri výrobe výrobkov. Tak ako všetky naše výrobky aj Uniq PC bol vyrobený podľa požiadaviek Európskej únie na bezolovnatú výrobu a z ekologicky spracovateľných materiálov.
 
Vlastnosti
Veľkosť prevádzky veľká prevádzka
Typ prevádzky reštaurácia
Rozmery (Š x V x H) 351 x 350 x 141 mm
Hmotnosť 4,5 kg
Typ displeja dotykový
Rozlíšenie 1024 x 768 px
Uhlopriečka 15
RAM DDR3L 4 GB (až do 8 GB - voliteľné)
HDD 320 GB / 500 GB (voliteľné)
VGA 1x (voliteľné)
USB 2x USB 2.0 + 1x USB 3.0
Kompatibilita s OS Windows 7/8, Vista, XP
 
VIDEO

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu