UNIQ PC 190

Nový produkt

All-in-one počítač s 19 palcovou uhlopriečkou prináša unikátne možnosti do oblasti s náročnými prevádzkovými podmienkami.

Celokovová konštrukcia a jeho elegantný vzhľad zabezpečuje bezproblémovú mechanickú odolnosť a spoľahlivú prevádzku aj v prípade prostredia so striekajúcou vodou či zvýšenou prašnosťou. Kapacitný dotykový displej umožňuje s počítačom pracovať všetkými prstami súčasne.

Viac detailov

1 235,28 €s DPH
1 029,40 € bez DPH

- +

 
Detaily

uniq19_popis_1.pngOVLÁDANIE VŠETKÝMI 10-TIMI PRSTAMI SÚČASNE

Uniq PC 190 je panelový počítač s LCD monitorom a dotykovým panelom. V originálnom dizajne sa ukrýva jedno z najtenších priemyselných all-in-one riešení, ktoré ponúka rôzne funkcie. Odolný kapacitný dotykový panel má funkciu multitouch – ovládanie počítača všetkými desiatimi prstami súčasne. Užívateľ dokáže zároveň otáčať obraz, zväčšovať objekty, či rýchlo presúvať obrázky. Komunikáciu s externým prostredím umožňujú zabudované reproduktory, kamera a mikrofón.


uniq19_popis_2.pngDEVÄŤNÁSOBNE NIŽŠIA SPOTREBA

Jedinečnou vlastnosťou Uniq PC 190 je pasívne chladenie. Vďaka uzavretému systému bez otvorov, rotujúcich a pohybujúcich sa častí je prevádzka panela tichá s minimálnou mierou poruchovosti, čo predlžuje jeho životnosť. Je prakticky bezúdržbový a tým významne zvyšuje bezpečnosť a stabilnosť prevádzky. Jeho spotreba je 9-krát nižšia v porovnaní s bežnými počítačovými systémami.uniq19_popis_5.png

VODEODOLNÝ POČÍTAČ, VRÁTANE REPRODUKTOROV A MIKROFÓNU

Uniq PC má vysokú mechanickú odolnosť panela. Uzavretá kompaktná konštrukcia s triedou ochrany IP65 chráni počítač pred prachom, striekajúcou vodou a otrasmi. Tým je vhodný do náročných prevádzkových podmienok. Navyše jeho údržba je maximálne rýchla a jednoduchá. Stačí umyť vlhkou utierkou a tekutými čistiacimi prostriedkami.bravo_03.png

VÝKON A KOMPATIBILITA

Procesory Intel ponúkajú výhodnú kombináciu minimálnej spotreby a vysokého výkonu. Procesory Intel sú kompatibilné s operačnými systémami Windows Vista, Windows 7/8/10 alebo Linux. Uniq PC poskytuje konfigurovateľné pripojenie čítačky magnetických kariet, Dallas Key na identifikáciu prístupu k PC, či RFID reader napríklad pre evidenciu dochádzky alebo pre prístupové terminály.


uniq19-8.jpgŠIROKÁ VARIABILITA UCHYTENIA

Kompaktné uchytenie a tvar počítača ponúka lepšiu ergonómiu pracovného prostredia. Moderný a nastaviteľný stojan umožní prispôsobiť jeho umiestnenie. Možnosť voľby je z viacerých typov stojanov Tube Holder. Takisto pre umiestnenie na stôl a stenu, ale aj štandardné VESA uchytenie alebo pomocou kĺbu. Polohovanie je variabilné v rozpätí 30 stupňov. Uniq PC poskytuje bezpečné uchytenie a pripojenie cez multikonektor. Bráni tak náhodnému vytiahnutiu napájacieho kábla. V prípade poruchy je vďaka multikonektoru možná rýchla a jednoduchá demontáž počítača.
 
Vlastnosti
Veľkosť prevádzky veľká prevádzka
Typ prevádzky reštaurácia
Rozmery (Š x V x H) 466 x 347,4 x 83,5 mm
Hmotnosť 7 kg
Typ displeja dotykový
Rozlíšenie 1440 x 900 px
Uhlopriečka 19" TFT
RAM DDR3L 4 GB (až do 8 GB - voliteľné)
HDD 320 GB / 500 GB (voliteľné)
VGA 1x (voliteľné)
USB 2x USB 2.0 + 1x USB 3.0
Kompatibilita s OS Windows 7/8
 
VIDEO

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu