Datecs MP-55L/ F

0046

Nový produkt

Fiskálna registračná pokladnica DATECS MP-55L je univerzálna prenosná registračná pokladnica s prehľadnou klávesnicou, zákazníckym displejom a možnosťou pripojenia PC, snímača čiarového kódu, váhy či peňažnej zásuvky.

Viac detailov

334,80 €s DPH
279,00 € bez DPH

- +

 
Detaily

Fiskálna registračná pokladnica DATECS MP-55L (certifikovaná podľa zákona č. 289/2008 Z.z.) je univerzálna prenosná registračná pokladňa s veľkým prehľadným displejom pre pokladníka a kvalitnou odolnou klávesnicou. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenky na 57mm širokú termopásku. Možnosť nahodenia až 3 000 položiek. Pokladňa má možnosť programovania z PC, pripojenia snímača čiarového kódu, váhy DATECS a zásuvky. Operátorský aj zákaznícky displej je alfanumerický 2x16 znakov. Pokladnica vedie 8 tovarových skupín. Vhodná do menších predajní a prevádzok služieb všetkého druhu.

V ponuke je varianta s batériou alebo bez batérie. Varianta s batériou umožňuje prevádzkovať pokladnicu bez nutnosti napojenia na adaptér. Na jedno úplné nabitie batérie dokáže pokladnica vytlačiť až 80 000 riadkov.

 
Vlastnosti
Počet položiek (PLU) 3000
Veľkosť prevádzky stredná prevádzka
Typ prevádzky kaviareň
Počet znakov v názve PLU 22
Elektronický žurnál áno
Hmotnosť 1 kg
Šírka pásky 57 mm
Komunikačné rozhranie RS232
Počet pokladníkov 30
Akumulátor nie
Interné čítacie zariadenie nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (24)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu