Skener Motorola LS2208 drôtový

Nový produkt

Rýchly a spoľahlivý skener čiarových kódov. Masívny ručný/hands-free snímač za priaznivú cenu. Ideálny pre maloobchodné, kancelárske, zdravotnícke úlohy.

Viac detailov

120,00 €bez DPH
144,00 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Predstavenie snímača Symbol / Motorola LS2208 :

Snímač čiarových kódov LS 2208 od Symbol Technologies vystrieda predošlé snímače LS1900 a LS2108. Tento nový snímač spája v sebe výhodnú cenu, trvácnosť a vynikajúce snímacie vlastnosti predkov. 

Najvyhľadávanejší ručný snímač čiarových kódov

Vedľa obchodných systémov je ideálny aj na také pracoviská, kde sú rozmery, váha a spoľahlivosť základnými požiadavkami. Vďaka 100 scan/sec rýchlej snímacej schopnosti a 43 cm snímacej vzdialenosti sa dá perfektne použit aj vo veľkých obchodných centrách alebo pri priemyselných aplikáciách.

Pohodlnosť a funkcionalita

Skener Symbol/Motorola LS2208 je použiteľný aj v ručnom a podobne aj v prezentačnom handsfree režime. Snímač čiarových kódov automaticky sa prepne medzi ručnom a stojanovom/prezentačnom režime. Keď používateľ vezme do ruky prístroj zo stojanu, ten automaticky sa prepne do ručného režimu a keď skener zase je umiestnený do stojanu, sa prepne na handsfree/prezentačný režim. V tomto režime pre snímanie, nie je potrebné používať žiadné tlačidlo, stačí len umiestniť čiarový kód pred skener.

Len ľahko a jednoducho

Snímanie môžeme začať s tlačením špeciálneho tlačidla alebo so zasunutím do inteligentného stojana, ktorý automaticky prepne na nepretržitý, prezentačný takže hands-free režim. Používateľa vypomáha s vydaným signalizačným zvukom a svetlom a ešte s dvojfarebným LED svetlom umiestneným na vrchole prístroja.
Ohľadom rozhrania je široký výber, je možné objednanie s klávesnicovým rozhraním, sériovým (RS-232) alebo USB portom.  Snímač má špeciálny nerozbitný ABS kryt, ktorý vytvorili tak, aby bol pohodlný a znášal pád aj z výšky 1,5 metra na tvrdý povrch. Symbol LS2208 má 5 ročnú záruku.

Ešte to nikdy nebolo také jednoduché

Vedúci výrobca prístrojov pre čiarové kódy Motorola (Symbol) s použítím konfigurácie 123Scan2 ponúka innovatívny systém spolu s jednoduchou používateľskou plochou, a s patentovaným sprievodcom ulahčuje inštalačný proces.
Aplikácia 123Scan2 umožňuje rýchle a jednoduché programovanie a testovanie snímačov Motorola / Symbol. Okrem konfigurácie so softvérom vieme aktualizovať firmware a parametre snímačov čiarových kódov, súčasne aj na viacerých prístrojoch (cez USB kábel viete naprogramovať súbežne aj 14 snímačov čiarových kódov).
S aplikáciou 123Scan2 namiesto sérivého (RS232) kábla už cez USB kábel je možné naprogramovať rôzne snímače čiarových kódov Motorla / Symbol. Program podporuje tie snímače, ktoré majú firmware RSM 1.0 alebo novší RSM 2.0 - s ktorými je možné riadenie z dialky.
Ďalšia novinka je, že programovanie s vytlačenými čiarovými kódmi je možné popri 1D kódmi už aj s 2D kódmi. Umožňuje nám aby sme vedeli z kódov načítané údaje (sériové čísla, dátum výroby, typ firmware-u) zaregistrovať.
123Scan2 je kompatibilný s najznámejšími kancelárskymi aplikáciami, umožňuje používateľovi aby vytvoril a preposielal e-mailové konfiguračné súbory, uložil konfiguračné stránky čiarových kódov vo formáte Microsoft dokument, a pritom prístroj vysiela vlastné polohové údaje pre aplikáciu Microsoft Access.
 
Vlastnosti
Rozmery (Š x V x H) 152x63x84mm
Hmotnosť 146 g
Relatívna vlhkosť 5 - 95 %
Komunikačné rozhranie USB/RS-232
Prevádzková teplota 0 C° - 50 C°
Skladovacia teplota -40 C° - 70 C°
Typ snímacieho prvku 1D Laser snímač, nasníma všetky často sa vyskytujúce typy 1D čiarových kódov
Rýchlosť snímania 100 /sec
Zvuková signalizácia áno
Optická signalizácia áno
Odolnosť voči pádu z 1,5m

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)

QR kód