Snímač čiarových kódov Honeywell Genesis 7580

4404

Nový produkt

Maly ale výkonný stolový snímač čiarových kódov je používateľný ručne, alebo sa dá umiestniť na pult. Na snímanie 1 a 2 dimenzionálných čiarových kódov! Ideálný pre obchodné, kancelárske a aj pre zdravotnícke aplikácie!

Viac detailov

264,91 €bez DPH
317,89 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Predstavenie snímača Honeywell MS7580 Genesis :

Honeywell / Metrologic Genesis 7580 je mimoriadne účinný a obľúbený prezentačný stolný snímač čiarových kódov. Skener v prvom rade bol vyvinutý pre obchodné aplikácie, ale funguje dobre aj v kancelárskej, laboratórnej a knižničnej oblasti. Genesis významne urýchli obsluhu zákazníkov, vďaka výbornej snímacej schopnosti a veľkej tolerancie pohybu (200 cm/sec).
Inštalácia a použitie skenera je jednoduché, nevyžaduje značné odborné znalosti, preto ľahko sa dá uviesť do prevádzky.

Navrhnutý pre každodenné účely

Honeywell Genesis 7580 okrem klasických jeden dimenzionálných kódov je schopný nasnímať PDF a aj dvojdimenzionálne kódy. Používanie dvojdimenzionálných čiarových kódov je čoraz populárnejšie, môžeme sa s nimi stretnúť na viacerých oblastiach používania. Obľúbenosť dvojdimenzionálných kódov má aj viac dôvodov. Z jednej strany používatelia sa usilujú umiestniť čo najviac údajov, na takých nosičoch, kde dostupný priestor je obmedzený. Na druhej strane používatelia môžu byť viazaný k používaniu dvojdimenzionálných kódov, vládnými predpismi, alebo požiadavkami dodáveteľov.   

Inovatívný, elegantný a cenovo výhodný

Vďaka digitálným zobrazovaním skener Genesis 7580 je vchodný nasnímať čiarové kódy z obrazovky mobilného telefónu, alebo aj z LCD obrazovky. Nárazuvzdorný plastový kryt snímača Honeywell je odolný vôči pádu aj z výšky 1,5 metrov. S funkciou Code Select skener vie preskúmať naraz aj sedem čiarových kódov a ukázať údaje v akomkoľvek, vopred určenom poradí. Druhá významná funkcia skenera je "TotalFreedom", ktorá umožnuje spracovanie, dekódovanie a formátovanie naskenovaných obrazov. Rozsiahle používanie skenera umožnuje, že má k dispozícií multi-interface rozhranie, z toho vyplíva, že snímač čiarových kódov Honeywell Genesis 7580 je používateľný s výmenou jedného kábla aj s USB, RS232 (sériový), alebo aj s pripojením klávesnice, bez všelijakého programovania. Snímač má 2 ročnú záruku!
 
Vlastnosti
Rozmery (Š x V x H) 80x83x150mm
Hmotnosť 340 g
Technológia Snímania: 2D Area Imager
Komunikačné rozhranie USB
Farba čierna / šedá
Čítačka čiarových kódov 1D a 2D čiarové kódov (1D kódy: Nasníma všetky často sa vyskytujúce typy 1D čiarových kódov (napr. EAN13, CODE128) 2D kódy: Aztec Code, Data Matrix, MaxiCode, QR Code,China Han Xin Code)
Prevádzková teplota 0 C° - 40 C°
Skladovacia teplota -40 C° - 60 C°
Rýchlosť snímania 1000 /sec
Zvuková signalizácia áno
Optická signalizácia áno
Odolnosť voči pádu z 1,5m

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)

QR kód