Privolávač obsluhy - hodinky

6201

Nový produkt

Vysokokvalitné hodinky s LCD displayom určené ako prijímač požiadaviek od privolávacieho vysielača na stole vo Vašej prevádzke. 

Po stlčení konkrétnej požiadavky na vysielači dostane obsluha upozornenie na hodinkách. 

Vďaka tomuto systému bude obsluha presne vedieť na aký stôl má ísť a akú požiadavku má zákazník, čo výrazne zvyšuje rýchlosť a prehľad obsluhy a spokojnosť zákazníkov.

Viac detailov

89,90 €bez DPH
107,88 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Ide o bezdrôtový servisný oznamovací systém, určený pre reštaurácie, bary, wellness centrá, SPA, krčmy, hotely, kancelárie atď. 

Vďaka tomuto systému budú môcť zákazníci kedykoľvek zavolať obsluhu a objednať si jedlo, objednať si ďalšiu položku z jedálneho lístka alebo zaplatiť účet. Zákazník nemusí čakať na čašníka, čo výrazne zvyšuje rotáciu stolov a zároveň umožňuje znížiť náklady vďaka možnosti optimalizácie zamestnanosti.

Výhodou implementácie pagingového systému je zvýšená rotácia stolov v dôsledku skrátenia času obsluhy a zvýšenie priemernej hodnoty účtu, vyplývajúce z väčšej dostupnosti služby. To sa premieta do výrazne väčšej spokojnosti zákazníkov, zvýšených tržieb a výsledkov reštaurácie. 

Nastáva zmena v štruktúre predaja – zákazníci si bez toho, aby museli hľadať čašníkov, začali objednávať ďalšie nápoje.

Systém pracuje na frekvencii 433 MHz, má certifikát CE a neruší bezdrôtové siete.

Vysielače napájané 23A 12V batériou. (nie je súčasťou balenia)

Výhody systému expresných služieb

  • Zvýšenie priemernej hodnoty účtu;
  • Urýchlenie služieb pre hostí;
  • Zvýšenie rotácie stola;
  • Najvyššia kvalita služieb;
  • Spokojnosť a lojalita hostí.

Tlačidlá Service, Drink, Bill pre jednotlivé funkcie majú priradené rôzne farby podsvietenia čísel na monitore.

Tlačidlom Zrušiť zrušíte požiadavky.

Systém pozostáva z:

Prijímač (hodinky), ktorý vyzerá ako moderný LCD monitor. Prijímač dokáže sledovať až 35 vysielačov. Má možnosť vybrať jednu z 9 melódií vyvolania a upraviť hlasitosť. 

Vysielače, ktoré sú umiestnené napríklad na stoloch v reštaurácii a sú im priradené poradové čísla. Po stlačení tlačidla „Service“ na vysielači sa na monitore rozsvieti príslušné číslo. Príslušný pracovník, ktorý správu vidí, ju potvrdí na obrazovke a následne vykoná požiadavku klienta. Po stlačení tlačidla „Zrušiť“ môže klient požiadavku zrušiť. Tlačidlo je vodeodolné, vyrobené z estetického a odolného plastu.

Mohli by ste potrebovať aj:

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu