Kategórie

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Jana J.
05.11.2018
5.005.005.005.005.00
Výhody:
veľmi rýchlo bola vybavená moja objednávka
Avatar Ondrej Z.
02.07.2018
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rýchlosť vybavenia
Avatar Jaroslav K.
23.06.2018
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť doručenia pomoc pri nákupe prehľadný obchod

Služby k zariadeniam 

Zakúpili ste si pokladňu ale neviete ako ďalej? 

Žiaden problém. U nás ponúkame služby ako uvedenie Vašej pokladne do prevádzky, kde Vám rýchlo vybavíme potrebné aktivácie, registrácie a všetko pre to, aby ste nemuseli mať starosti Vy, ale jednoducho len vybalili svoju pokladňu a tá bude okamžite pripravená slúžiť vo Vašej prevádzke.

Všetky servisné služby na jednom mieste

Či už hľadáte niekoho, kto by Vám spoľahlivo pokladňu uviedol do prevádzky alebo ju napríklad naopak chcete odhlásiť, môžete sa obrátiť na nás. Ponúkame všetky servisné služby cez servisné prehliadky, prerábky zariadení na ekasy alebo aj upgrady zariadení z VRP na ekasa zariadenia. 

Sme spoľahlivý a overený servisný partner tých najväčších predajcov na SK a vieme čo robíme!

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
 • 214,80 € s DPH Na objednávku
  179,00 € bez DPH
  Ak Vám nevyhovuje naďalej systém virtuálnej registračnej pokladne (VRP) a chceli by ste zariadenie upgradeovať na ekasa zariadenie.
 • 79,20 € s DPH Na objednávku
  66,00 € bez DPH
  Uvedenie do prevádzky predstavuje balíček nastavení k pokladniam FiskalPRO, v ktorom je zahrnuté kompletné nastavenie pokladne priamo pre Vaše potreby, od základných nastavení až po programovanie položiek. Pokladňa bude tak po vybalení z krabice vo Vašej prevádzke okamžite pripravená na použitie.
 • 60,00 € s DPH Na objednávku
  50,00 € bez DPH
  Uvedenie do prevádzky predstavuje balíček nastavení k pokladniam Elcom, v ktorom je zahrnuté kompletné nastavenie pokladne priamo pre Vaše potreby, od základných nastavení až po programovanie položiek. Pokladňa bude tak po vybalení z krabice vo Vašej prevádzke okamžite pripravená na použitie.
 • 72,00 € s DPH Na objednávku
  60,00 € bez DPH
  Uvedenie do prevádzky predstavuje balíček nastavení k ekasa tlačiarňam Efox, v ktorom je zahrnuté kompletné nastavenie ekasa tlačiarne priamo pre Vaše potreby, od základných parametrov až po programovanie tlačiarne. Ekasa tlačiareň bude tak po vybalení z krabice vo Vašej prevádzke okamžite pripravená na použitie.
 • 72,00 € s DPH Na objednávku
  60,00 € bez DPH
  Uvedenie do prevádzky predstavuje balíček nastavení k pokladniam Papaya, v ktorom je zahrnuté kompletné nastavenie pokladne priamo pre Vaše potreby, od základných nastavení až po programovanie položiek. Pokladňa bude tak po vybalení z krabice vo Vašej prevádzke okamžite pripravená na použitie.
 • 30,00 € s DPH Na objednávku
  25,00 € bez DPH
  Odhlásenie registračnej pokladne, ktoré zahŕňa servisný zásah, vykonanie zálohy a zápisu v súlade so zákonom. Následne bude ERP pripravená na prihlásenie pre nového majiteľa.
 • 42,00 € s DPH Na objednávku
  35,00 € bez DPH
  Ročná servisná prehliadka elektonickej registračnej pokladne zahŕňa skontrolovanie bezproblémového chodu pokladne, spolu s aktualizáciou softwéru a vykonaním potrebných testov.  Ročná servisná prehliadka zahŕňa vyčistenie pokladne a pokladničné pásky ako darček.
 • 42,00 € s DPH Na objednávku
  35,00 € bez DPH
  Odhlásenie Efox predstavuje vykonanie servisného zásahu, vyhotovenie zálohy a zápisu v súlade so zákonom. Po odhlásení bude Efox pripravený na prihlásenie pre nového majiteľa.
 • 50,00 € s DPH Na objednávku
  41,67 € bez DPH
  Ročná servisná prehliadka Efox zahŕňa skontrolovanie bezproblémového chodu Efoxu, spolu s aktualizáciou softwéru a vykonaním potrebných testov.  Ročná servisná prehliadka zahŕňa vyčistenie Efoxu a pokladničné pásky ako darček.
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty