Euro-50i/o Cash eKasa

0001

Nový produkt

Mobilná registračná pokladňa je malá, prenosná a určená nielen na mobilný predaj (stánkový predaj). Je vhodná pre menšie prevádzky, využívať ju môžete rovnako v náročnejšom prostredí.

Cenovo dostupná, mobilná fiškálna pokladnica slúži na evidenciu tržieb a úhradu faktúr. Je určená pre podnikateľov, ktorí pracujú max s 10 položkami, alebo pravidelne evidujú úhrady faktúr prostredníctvom ERP. 

Viac detailov

256,00 €bez DPH
307,20 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Chcem lacnejší platobný terminál ako v banke

a bez skrytých poplatkov

Kontaktujeme Vás 

Moderný a ergonomický dizajn pokladnice EURO-50 CASH Vám zaručí rýchle účtovanie a dokonalé zladenie s vašou prevádzkou. Pokladnica je prenosná a špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke. 

Nové funkcionality
NOVÉ FUNKCIONALITY
Už si viac nemusíte lámať hlavu nad úpravami starej pokladnice. Euro-50i/o Cash predstavuje plnohodnotnú pokladnicu kompatibilnú s novým systémom eKasa. Tento nový model je rozšírený o možnosť pripojenia pokladnice na Wifi a využitia služby Cloud, ktorý predstavuje účinný nástroj pri zlepšovaní konkurencieschopnosti a dosahovaní vašich podnikateľských úspechov.

Pokladnica je vybavená vysokou kapacitou pamäte na procesore a vlastnou internou pamäťou.

Klávesnica s veľkými klávesami odolná voči nečistotám a vode
KLÁVESNICA S VEĽKÝMI KLÁVESAMI ODOLNÁ VOČI NEČISTOTÁM A VODE
Menej nečistôt medzi klávesami a jednoduchšia údržba klávesnice sú dôležitými vlastnosťami tejto prenosnej registračnej pokladnice, ktoré vám uľahčia prácu v teréne ako aj jej celkovú údržbu.
Zaručený komfort
ZARUČENÝ KOMFORT
Programovanie registračnej pokladnice prostredníctvom intuitívneho menu umožňuje jednoduché ovládanie pokladnice, ale aj rýchle zaškolenie nového personálu. Editovanie textov je rýchle a pohodlné, čo oceníte hlavne pri úhrade faktúr v hotovosti.
Dvojriadkový displej účtujúceho
DVOJRIADKOVÝ DISPLEJ ÚČTUJÚCEHO
Dvojriadkový displej pre účtujúceho umožňuje zobrazovať názov tovaru a jeho hodnotu, čím máte lepší prehľad o aktuálne účtujúcej položke.
Zákaznícky displej s veľkými číslicami
ZÁKAZNÍCKY DISPLEJ S VEĽKÝMI ČÍSLICAMI
Na svoje malé rozmery sa pokladnica Euro-50i/o Cash vyznačuje skutočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice zobrazované na displeji dostatočné veľké a dobre čitateľné.
Nezávislosť a flexibilita
NEZÁVISLOSŤ A FLEXIBILITA
Jednoducho vymeniteľná, nabíjateľná batéria s výdržou až 12 hodín nepretržitého účtovania Vám aj po výpadku elektrickej energie umožní pokračovať v práci celé hodiny. S Euro-50i/o Cash sa stanete skutočne mobilným a nezávislým od elektrickej siete.
Pohodlný Drop-In systém
POHODLNÝ DROP-IN SYSTÉM
Moderný drop-in systém vyznačujúci sa jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky zvyšuje pohotovosť a znižuje prestoje pri účtovaní.
Odolná voči otrasom
ODOLNÁ VOČI OTRASOM
Pokladnica Euro-50i/o Cash je stvorená pre používanie v náročnejších prevádzkových podmienkach, preto je nevyhnutná aj jej odolnosť voči otrasom, ktorými je počas užívania vystavovaná.
Integrácia na najrozšírenejšie pokladničné systémy
INTEGRÁCIA NA NAJROZŠÍRENEJŠIE POKLADNIČNÉ SYSTÉMY
KROS a.s.(Omega), STORMWARE (Pohoda), MRP, MKSoft, Exalogic (Oberon) , Solitea, Abiset (ikelp),First Information systems, BISI Plus, DIOCHI Slovakia, RC stream,Ifosoft,InNET ,Clevergly s.r.o.,VATSOFT Europe, NOVIKO s.r.o. (Covetrus), PROSOFT s.r.o., ComeIn.sk s.r.o., Asseco Solutions,a.s., SIGMASOFT s.r.o., ZEDON s.r.o., ABRA Flex,SOFCOM, TPSoft
Spoľahlivá termo tlačiareň
SPOĽAHLIVÁ TERMO TLAČIAREŇ
Termo (tepelná) tlač je rýchlejšia, tichšia, spoľahlivejšia a lacnejšia ako ihličková (maticová). Má až 25 násobne dlhšiu životnosť ako ihličková tlačiareň, čo predstavuje približne 25 miliónov vytlačených riadkov! Rýchlosť termo tlače je až 4-krát vyššia ako u ihličkových tlačiarní. Nemenej dôležitým faktorom sú náklady. U termo tlačiarní nepotrebujete farbiace kazety, ktoré výrazne predražujú ihličkovú tlač a navyše spôsobujú aj častejšie poruchy. Kvalitné termo pásky Elcom vám garantujú stálosť tlače na účtenkách minimálne 5 rokov!
 
Vlastnosti
Počet položiek (PLU) 10
Veľkosť prevádzky malá prevádzka
Typ prevádzky kaderníctvo
Počet znakov v názve PLU 42
Horné textové logo 9 riadkov
Počet znakov v riadku loga pre 57mm - 42 / 21 (normálne znaky / znaky dvojitej šírky)
Pamäťová karta áno (nie je súčasťou balenia)
Elektronický žurnál áno
Rozmery (Š x V x H) 140 x 90 x 217 mm
Hmotnosť 0,65 kg
Šírka pásky 57 mm
Maximálny návin pásky 45 mm
Počet pokladníkov 2
Akumulátor áno
Rýchlosť tlače 12 riadkov / s
Pripojiteľnosť na internet WiFi
Napájanie Adaptér 100-240 V / 12 DC, 1A
Komunikačné rozhranie USB rozhranie 1x
Tlačiareň tepelná tlačiareň Seiko LTPZ-246
Farba biela
Podpora SD karty pre aktiváciu elektronického žurnálu áno
Spotreba energie max. 10 W
Displej účtujúceho 10-miestny bez podsvietenia
Klávesnica neprogramovateľná 30 klávesov
Pripojiteľnosť komunikácia s PC áno
Voliteľné príslušenstvo kábel do autozapaľovača 12V
 
VIDEO

Mohli by ste potrebovať aj:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Naposledy navštívené

Menu