Podpisová podložka EXALOGIC-DSP1

5020

Nový produkt

EXALOGIC-DSP1 predstavuje digitálnu podpisovú podložku, t. j. elektronické zariadenie určené na snímanie digitálnych biometrických podpisov na bezpapierové elektronické podpisovanie dokumentov.

Viac detailov

250,00 €bez DPH
300,00 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

V systéme OBERON je zariadenie určené na podpisovanie dokumentov v evidenciách, ktoré umožňujú evidovať pri jednotlivých záznamoch prílohy (obsahujú tlačidlo Prílohy): Výdajky, Príjemky, Objednávky prijaté, Kniha pohľadávok, Kniha záväzkov, Objednávky vydané, Dokumenty a výkazy pracovníkov, Kniha rezervácií, Kniha ubytovaných, Hotelové účty, Obchodní partneri, Evidencia reklamácií a servisu, Evidencia zápočtov faktúr.

Do vygenerovaného tlačového výstupu (vo formáte PDF) sa po podpise na digitálnej podpisovej podložke vloží podpis zákazníka, a tým sa dokument digitálne podpíše. Takýto dokument sa automaticky uloží ako príloha k danému záznamu v danej evidencii. Používanie podpisovej podložky umožní znížiť, prípadne úplne odbúrať listinnú (papierovú) formu týchto dokladov. Napr. v stavebninách pri výdaji materiálu na výdajku zákazník namiesto vytlačenej výdajky podpíše výdajku digitálne na podpisovej podložke. Dokument podpísaný pomocou digitálnej podpisovej podložky EXALOGIC-DSP1 obsahuje zaručený elektronický podpis vydaný spoločnosťou Disig a.s. pre firmu EXALOGIC, s.r.o.Podpísaný dokument môže obsahovať kvalifikovanú elektronickú časovú pečiatku na overenie podpísania dokumentu v danom čase. Podmienkou je funkčné pripojenie k internetu. V prípade, že v čase podpisu neexistuje funkčné pripojenie k internetu, dokument sa najprv nepodpíše. Po opakovanom podpise sa dokument podpíše, avšak bez časovej pečiatky.

 
Vlastnosti
Hmotnosť 311 g
Rozmery (D x Š x V) 112 x 150 x 18 mm
Operačný systém Windows 7, 8, 10, 11
Relatívna vlhkosť 0 % - 95 % (bez kondenzácie)
Displej LCD 4,3" elektromagnetický 480x272px
Farba čierna / šedá
Prevádzková teplota 0 °C - 50 °C
Skladovacia teplota -20 °C - 60 °C
Napájanie USB 2.0, 5V

QR kód

Menu