Obchodná počítacia váha ASC 6/15KG

4520

Nový produkt

Úradne overená obchodná počítacia váha vhodná do predajne - železiarstva.

Váživosť               do 6/15kg

s presnosťou         na 2/5g

Veľkosť plošiny 230x300mm, napájanie aj na vnútorný akumulátor.

Ideálna do predajne či skladu na váženie a počítanie kusov.

Viac detailov

365,00 €bez DPH
438,00 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Predstavujeme vám obchodnú počítaciu váhu - ideálnu váhu do predajne - napr. železiarstva pre váženie drobného materiálu s potrebou počítania kusov. Váha je úradne overená (overenie je v cene!) a pripravená k okamžitému použitiu. Táto počítacia váha má 3 LCD displeje pre zobrazovanie celkovej a kusovej hmotnosti a počtu kusov.

Váha dokáže počítať spojovací materiál (skrutky, matice, podložky) určené na predaj zákazníkom. Vnútorné rozlíšenie váhy je až 1:2 000 000 (tj. jej vnútorný dielik je približne 0,02g). Váha teda dokáže zrátať aj menšie súčiastky (ako napr. menšie podložky).

Váha má zabudovaný akumulátor, takže je možné ju používať aj bez pripojenia k elektrickej sieti (výdrž približne 90 hodín prevádzky). Súčasťou je aj adaptér pre nabíjanie váhy. Váha má aj funkciu tzv.kontrolného váženia, kedy je možné nastaviť limity (spodný, horný), na základe ktorých váha vyhodnocuje, či sa odvážená hmotnosť (alebo počet kusov) nachádza v rámci, alebo mimo tolerancie.

Váha má taktiež funkciu súčtovania - počas váženia je možné do pamäti ukladať jednotlivý počty kusov, ktoré váha dokáže zrátať. Na konci je možné zobraziť celkový počet kusov uložený do pamäte váhy.

  • Prevedenie vážiacej plochy: nerez
  • Prevedenie konštrukcie: plast.
  • Alternatívne napájanie: vstavaný hermetický akumulátor 6V
Váživosť Dielik Vážiaca plošinka
6/15kg 2/5g 300x230mm

 

 

... je dobré vedieť :

 

 - Ako funguje počítanie kusov ?

Pre funkciu počítania kusov je potrebné na váhu položiť vopred známy počet kusov materiálu o hmotnosti vyššej, ako je aspoň dvojnásobok dielika váhy. Následne sa do váhy zadá tento referenčný počet kusov a váha si spätne prepočíta kusovú hmotnosť (hmotnosť 1ks materiálu). Na základe nej počíta celkový počet kusov. Na displeji zobrazuje aktuálny počet kusov na váhe, aj celkovú váhu.

 

Pamätá si váha jednotlivé kusové hmotnosti ?

Áno, tento typ počítacej váhy si pamätá 10 kusových hmotností. To znamená, že si do nej môžete uložiť 10 kusových hmotností rôznych produktov a pri ich vážení s funkciou počítania kusov nie je potrebné na váhu naložiť najprv referenčné množstvo váženého materiálu. Váha začne priamo počítať

 
Vlastnosti
Akumulátor áno
Displej 3 x LCD
Farba biela
Adaptér áno
Úradné overenie áno
Funkcia počítania kusov áno
Prepojenie na PC/pokladňu áno
Výstup na tlačiareň áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

QR kód

Menu