Obchodná váha S300P 3/6KG

4511

Nový produkt

Lacná a jednoduchá obchodná váha s dvomi displejmi. Veľkosť plošiny 235x205mm vo váživostiach do 3/6kg a 6/15kg v čiernej farbe. Jednoduchá na obsluhu, úradné overenie v cene.

Viac detailov

130,00 €bez DPH
156,00 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Predstavujeme vám jednoduchú a lacnú obchodnú váhu, ktorá disponuje dvomi  displejmi. Jedným pre obsluhu a druhým pre zákazníka.

Displeje  majú výšku číslic 2,5cm a jeho celková veľkosť je 10 x 3,5 cm. Na displeji je možné vybrať si farebné podsvietenie z niekoľkých farieb. Váha je vybavená vodeodolnou, ľahko stlačiteľnou  membránovou klávesnicou so 6 funkčnými klávesmi.

V cene váhy je úradné overenie s platnosťou 2 roky. Váha má nerezovú plošinku o rozmere 235x205mm. Pre ešte jednoduchšiu prevádzku je váha vybavená nabíjateľnou Li-on batériou 3.7, ktorú je možné v prípade potreby ľahko vymeniť. Výdrž batérie je až do cca 30 dní. Rovnako tak má aj adaptér pre trvalé pripojenie k elektrickej sieti, alebo pre nabíjanie batérie v čase nečinnosti váhy.

 

Váha má základné funkcie :

  • Tara
  • Auto Tara
  • Nulovanie
  • Počítanie kusov
  • Kontrolné váženie so zmenou podsvietenia displeja
  • Totalizácia
  • Časovač automatického vypnutia

Jedná sa o jednoduchší model z našej ponuke, ktorý je možné pripojiť k pokladni  či tlačiarni prostredníctvom RS232 rozhrania. Tento model nemá ani funkciu prepočtu ceny a slúži len na

Váživosť

Dielik

Rozmer plošiny

Min. váživosť

3/6 kg

1g/2g

235x205 mm

20g

 
Vlastnosti
Hmotnosť 3,7kg
Akumulátor áno
Farba čierna / šedá
Adaptér áno
Úradné overenie áno
Funkcia počítania kusov áno
Prepojenie na PC/pokladňu áno
Výstup na tlačiareň áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu