Obchodná plošinová váha 15/30KG

4514

Nový produkt

Úradne overená plošinová váha s váživosťou do 15/30kg a deleným dielikom 5/10g

Veľkosť plošiny 300x400mm pre model s váživosťou do 30kg.

Váha je určená pre obchodné váženie.

Viac detailov

259,00 €bez DPH
310,80 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Obchodná plošinová váha s váživosťou do 15/30kg a deleným dielikom 5g/10g

Delený dielik znamená, že váha pri hmotnostiach do 15kg váži s dielikom (presnosťou) na 5g a v rozmedzí od 15kg do 30kg s dielikom na 10g. To isté platí aj pre model s váživosťou do 30/60kg s tým rozdielom, že pri hmotnostiach do 30kg váha zobrazuje s presnosťou na 10g a pri vyššej hmotnosti s presnosťou na 20g.

Cenovo dostupná plošinová váha s úradným overením (je v cene). Váha je vybavená indikátorom, ktorý môže byť umiestnený na nožičke, alebo aj položený na stole vedľa váhy, či zavesený na stene. Váha má kvalitnú robustnú rúrkovú konštrukcii s nerezovou vážiacou plošinou. Indikátor má výstupy RS232 pre prepojenie s počítačom, alebo tlačiarňou.

Váhu je možné použiť aj v prašnom prostredí, resp. v prevádzkach, kde obsluha potrebuje mať displej umiestnený mimo váhy, kvôli jeho zašpineniu, alebo lepšej viditeľnosti. Nakoľko displej váhy sa nenachádza priamo pri plošinke váhy, váhu je možné používať napr. aj na váženie cesta, váženie múky, váženie farieb.

 

K váhe je možné doobjednať aj program Váženie.

 

Váha má vnútorný akumulátor, takže je ju možné používať aj bez pripojenia k elektrickej sieti. Je ju však možné pomocou dodaného adaptéra nechať aj zapojenú na elektrickú sieť a využívať napájanie zo siete.      

Konštrukcia:  Indikátor z ABS plastu, vážiaca doska z nerezovej ocele, rám z tubulárnej lakovanej ocele, hliníkový snímač s krytím IP67 ;  v balení je aj stĺpik  a montážna konzola          

Váživosť

Dielik

Rozmer plošiny

15/30 kg

5/10g

300x400 mm

 
Vlastnosti
Akumulátor áno
Komunikačné rozhranie 1x RS232 rozhranie
Displej LCD displej s bielym LED podsvietením, veľkosť číslic 28 mm
Adaptér áno
Úradné overenie áno
Funkcia počítania kusov nie
Prepojenie na PC/pokladňu áno
Výstup na tlačiareň áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

QR kód

Menu