Obchodná zlatnícka váha scout SJX 620G

4518

Nový produkt

Úradne overené váhy pre zlatníctva - modely váh SJX Carat II.triedy presnosti sú ideálne pre váženie šperkov, drahých kovov, drahokamov a pod.

Váživosť              620g
Presnosť:             0,1g
Tvar plošinky:      Kruhová,
Rozmer:               Ø 120mm

Viac detailov

505,00 €bez DPH
606,00 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Obchodná váha s úradným overením vhodná pre zlatníkov a zlatníctva pre váženie šperkov, drahých kovov, drahokamov  a podobne.  

Dômyselná “Pull & Push”  (vytiahni a zatlač) funkcia umožňuje manuálnu kalibráciu váh užívateľom. Vo váhe je zabudované závažie vďaka ktorému si užívateľ sám môže uskutočniť kalibráciu váhy. Kalibrácia je veľmi jednoduchá - v zadnej časti váhy sa nachádza plastová páčka, pomocou ktorej sa jednoduchým vytiahnutím a následným zatlačením pohybuje so závažím, ktoré je zabudované vo vnútri váhy. Displej váhy informuje používateľa o celom procese kalibrácie.

Pravidelná kalibrácia zabezpečuje presnú a spoľahlivú prevádzku aj pre obchodné používanie.

Vlastnosti:

 Tenký dizajn s LCD displejom & možnosťami pripojiteľnosti  - jasný, bielo podsvietený LCD displej váh Scout zobrazuje vždy presnú hmotnosť drahých kovov a drahokamov. Viaceré možnosti pripojiteľnosti  sú pre zber dát a komunikačné rozhrania.

• Zamerané na presné váženie - II.trieda presnosti & zabudovaná interná kalibrácia Váhy Scout spĺňajú podmienky presnosti triedy ll pre obchodné používanie. Manuálna interná kalibrácia umožňuje jednoduchú justáž váhy a vždy zabezpečujú presné a spoľahlivé výsledky váženia.

 Rýchly čas stabilizácie a vysoká presnosť poskytujú spoľahlivé a opakovateľné výsledky. Rýchly čas stabilizácie do 1 sekundy znamená rýchle výsledky a vysoký komfort. Váhy Scout sú vybavené najmodernejšou vážiacou technológiou, ktoré poskytujú spoľahlivé a opakovateľné presné výsledky váženia.

• Jedinečná ochrana voči preťaženiu - váha má integrovaný unikátnu ochranu voči preťaženiu váh (vydržia aj 10 násobné preťaženie menovanej váživosti). To chráni váhy pred poškodením a samozrejme zaručuje dlhšiu životnosť.

Režimy váženia:

• Váženie—slúži na stanovenie hmotnosti vzorky v danej jednotke váženia.
• Počítanie kusov— Slúži na stanovenie počtu kusov podľa uniformnej hmotnosti.
• Percentuálne váženie— Slúži na stanovenie percentuálneho podielu voči referenčnej hmotnosti.
• Kontrolné váženie— Porovnáva hmotnosť vzorky voči nastaveným limitom.
• Sčítavanie - sčítava výsledky váženia.
• Stanovenie hustoty—Stanovuje hustotu kvapalných alebo tuhých látok. Pomocou závesného váženia je možné stanoviť hustotu alebo špecifickú hmotnosť vzoriek, ktoré by sa nezmestili na vážiacu misku.
• Display Hold—funkcia podrží výsledok váženia na displeji do stlačenia klávesy.

Váživosť

Dielik / presnosť (e)

Rozmer plošiny

Kalibračné závažie

(zabudované vo váhe)

620g 

 0,1g

 priemer 120 mm

 600g

 
Vlastnosti
Hmotnosť 1,6
Akumulátor nie
Rozmery (D x Š x V) 202x230x114 mm
Komunikačné rozhranie RS232 modul, USB modul, USB slot, Ethernet modul, Bluetooth - kompatibilné iba z OS Android (komunikačné moduly je možnosť dokúpiť ako príslušenstvo)
Farba biela
Adaptér áno
Displej účtujúceho LCD displej s bielym podsvietením (veľkosť číslic 20mm)
Úradné overenie áno
Funkcia počítania kusov áno
Prepojenie na PC/pokladňu voliteľné (za príplatok)
Jednotky g, kg, ct

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

QR kód

Menu