Termo samolepiace etikety 100x150

100150

Nový produkt

Vysokokvalitné samolepiace prepravné etikety s rozmermi 100x150, vhodné do termo tlačiarní. Slúžia ako jednoduchá a hlavne lacná alternatíva napr. na tlač kuriérskych štítkov alebo na označenie skladu.

Viac detailov

10,90 €bez DPH
13,08 € s DPH

Na sklade

- +

Množstevné zľavy

Množstvo Cena za ks Ušetríte
10 9,23 € viac ako 92,33 €
 
Detaily

Jeden kotúčik obsahuje 500ks samolepiacich termo etikiet, ktoré stačí po vytlačení pomocou termo tlačiarne jednoducho odlepiť z podkladu a nalepiť na Vašu zásielku ako napr. krabicu alebo obálku alebo na Váš tovar v sklade.

Kvalitná lepiaca vrstva zaručí, že Váš štítok ostane na vašej zásielke nalepený počas celej doby prepravy. 

Etikety majú jemný, matný povrch, na ktorom je termocitlivá vrstva, ktorá počas tlače v termo tlačiarni zmení svoju farbu na čiernu. Ide o najlacnejší spôsob tlače, ktorého výsledkom je prepravný/skladový štítok s potrebnými informáciami pre Vás alebo pre prepravnú spoločnosť bez nutnosti neustáleho dokupovania tonerov do tlačiarní ako pri klasických samolepiacich etiketách.

Pri termocitlivom papieri je však potrebné spomenúť, že je náchylný na UV žiarenie a veľmi vysoké teploty. Pri krátkodobom alebo pravidelnom kontakte s UV žiarením alebo vysokými teplotami sa táto termo vrstva znehodnocuje, preto odporúčame využívanie štítkov na krátkodobé prepravy kuriérom alebo zabrániť ich kontaktu so slnečným žiarením a vysokými teplotami. Takto predlžíte životnosť štítkov.

Samolepiace termo etikety su jednoduchá a lacná voľba do Vašej prevádzky a skladu.

 
Vlastnosti
Počet kusov na rolke 500
Šírka 103,5mm
Priemer 119mm
Dutinka 40mm

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Menu