Termo etikety 50x30

100151

Nový produkt

Vysokokvalitné samolepiace termo etikety s rozmermi 50x30, vhodné do termo tlačiarní. Slúžia ako jednoduchá a hlavne lacná alternatíva napr. na tlač cenoviek pre Váš tovar alebo tlač čiarových kódov, na jednoduchú evidenciu Vášho skladu.

Viac detailov

5,90 €bez DPH
7,08 € s DPH

Na sklade

- +

 
Detaily

Jeden kotúčik obsahuje 1000ks samolepiacich termo etikiet, ktoré stačí po vytlačení pomocou termo tlačiarne jednoducho odlepiť z podkladu a nalepiť na Váš tovar v predajni.

Kvalitná lepiaca vrstva zaručí, že Váš štítok ostane nalepený dlhú dobu aj počas manipulácie s tovarom.

Etikety majú jemný, matný povrch, na ktorom je termocitlivá vrstva, ktorá počas tlače v termo tlačiarni zmení svoju farbu na čiernu. Ide o najlacnejší spôsob tlače, ktorého výsledkom je prepravný/skladový štítok s potrebnými informáciami pre Vás alebo pre prepravnú spoločnosť bez nutnosti neustáleho dokupovania tonerov do tlačiarní ako pri klasických samolepiacich etiketách.

Pri termocitlivom papieri je však potrebné spomenúť, že je náchylný na UV žiarenie a veľmi vysoké teploty. Pri krátkodobom alebo pravidelnom kontakte s UV žiarením alebo vysokými teplotami sa táto termo vrstva znehodnocuje, preto odporúčame využívanie štítkov na krátkodobé prepravy kuriérom alebo zabrániť ich kontaktu so slnečným žiarením a vysokými teplotami. Takto predlžíte životnosť štítkov.

Samolepiace termo etikety su jednoduchá a lacná voľba do Vašej prevádzky a skladu.

 
Vlastnosti
Počet kusov na rolke 1000
Šírka 52,5mm
Priemer 81,5mm
Dutinka 40mm

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Naposledy navštívené

Menu